Overlayer

Nieuws | Door David de Vries | Leestijd 1 minuten | 10-02-2020

Even voorstellen: Geesje Rietveld

Jawel, we hebben er een nieuwe collega bij! Dit keer geen meisje met een ‘M’ (al hebben we overwogen haar Meesje te noemen) maar een blij ei met de letter G! Deze creatieveling versterkt sinds het begin van het jaar ons team als (content)marketeer en daar zijn we blij mee!

Haar ervaring als (hoofd)redacteur en contentmarketeer maakt Geesje een welkome aanvulling op ons team. Zoals ze zelf namelijk zegt is content queen en daarmee een belangrijk onderdeel van de trajecten die we met onze klanten doorlopen. Hoewel er nog genoeg valt te vertellen over Geesje, heb ik veel liever dat je haar zelf leert kennen.

Neem daarom gerust contact met haar op, of neem een kijkje op haar profiel!

Ook interessant

Gerelateerde case

Merktraject brengt focus in visuele identiteit én bedrijfsvoering

Merktraject brengt focus in visuele identiteit én bedrijfsvoering

Lees verder
Gerelateerd artikel

Kleurrijk, creatief en een schaterlach: dit is Mayke

Een frikandel met mayo, felle oogschaduw en daimond art: zomaar een greep uit de dingen waar je onze nieuwe stagiaire Mayke voor wakker kan maken. Leer haar snel beter kennen in haar voorstelblog!

Lees verder
Meer informatie?

Bel of mail ons! Vinden we leuk.