Met Frappant hebben we in korte tijd een fijne samenwerking opgebouwd. Naast dat ze een kei zijn in het bedenken van prikkelende doelgroepgerichte vragen, reageren ze snel en zijn ze in staat om ad hoc nog iets extra's aan de campagne toe te voegen. Dan denken wij dat we iets leuks erbij bedacht hebben, komt het team van Frappant met een tekst die net iets pakkender of prikkelender is. Ieder zijn vak en dat vak verstaan ze!
Werkcentrum Achterhoek
Eén aanspreekpunt voor alle werkvragen in de Achterhoek – van landelijk kader naar lokale merkbouw
Je hebt een vraag over werk. Of je nu net van school komt, wil doorgroeien of toe bent aan een carrièreswitch. Wie helpt je verder? Hoog tijd om dat duidelijk te maken, vond de overheid. Dus komt er in elke regio verplicht één plek: het werkcentrum. Goed nieuws, in de Achterhoek zijn ze de rest al voor.
Wij werkten aan deze opdracht. Meer informatie?
Bel of mail ons! Vinden we leuk.
Gerelateerde case
Het geluk in je kop
Hesselink wilde stappen zetten in het bouwen van haar merk en het activeren van de markt om de afzet te vergroten. Daar mochten wij ze bij helpen. Het resultaat? Een belofte die voelbaar is, een merkverhaal dat verder gaat dan alleen koffie én een upgrade van de visuele identiteit met behoud van merkherkenning.